Porozumienia miedzyokręgowe

Członek PZW Okręg w Zielonej Górze posiadający opłaconą składkę członkowską i składkę za wędkowanie może wędkować na wszystkich jego wodach ogólnodostępnych (za wyjątkiem wariantu składki na jeden wybrany akwen).  Ponadto kilka kół PZW w naszym okręgu prowadzi samodzielne łowiska specjalne (patrz łowiska specjalne), na które obowiązują odrębne zezwolenia.

Okręgowa składka za wędkowanie wniesiona przez członków Okręgu PZW Zielona Góra uprawnie ich do wędkowania na wodach PZW Okręgów:  Jelenia Góra, Legnica, Piła, Słupsk , Szczecin, Wałbrzych -  bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat.

Wędkowanie na wodach PZW Okręgu PZW Koszalin przez wędkarzy Okręgu PZW Zielona Góra jest możliwe po wniesieniu 50% opłaty na wody nizinne jaka obowiauje za wędkowanie w 2010r. w tym Okręgu.

Na 2010r.  podpisano dotychczas dwustronne porozumienia pomiędzy okręgami: Kalisz, Leszno, Poznań.